EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że zgodnie z Kalendarzem Roku Szkolnego 23/24 – 14, 15, 16 maja 2024  – są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Odbędzie się wtedy Egzamin Ósmoklasisty.

Prosimy o pozostawienie dzieci w domach. W czasie trwania egzaminu mamy obowiązek zapewnić uczniom zdającym egzamin dobre warunki pracy, w tym absolutną ciszę – jest to obowiązek nałożony przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

W tym roku mamy uczniów piszących Egzamin Ósmoklasisty w prawie wszystkich salach szkolnych, co wiąże się ze zwiększoną liczbą komisji oraz wielu nauczycieli oddelegowanych do innych szkół.

Dlatego tylko w wyjątkowych i sporadycznych sytuacjach szkoła może zapewnić opiekę świetlicową w godz. 7.00-17.00. W tych dniach obiadów nie będzie.

Rodzice zobowiązani są do zgłoszenia konieczności opieki w nieprzekraczalnym terminie do 6.05. 2024r. oraz przyprowadzenia dzieci do godz. 8.00.

W trakcie trwania egzaminu dzieci świetlicowe będą przebywały tylko w nowej świetlicy sala 1 i 2.

Rodziców, którzy potrzebują, aby ich Dzieci były objęte zajęciami opiekuńczymi w tych dniach, proszę o wypełnienie stosowanej deklaracji (umieszczonej w załączniku lub na stronie szkoły oraz do pobrania w wersji papierowej na portierni szkoły) i złożenie jej na portierni lub przesłanie drogą elektroniczną na adres mailowy kierownika świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 06.05.2024 r. do godziny 12:00.

>>Wniosek o zajęcia opiekuńcze