Wystawa prac naszych uczniów w Dolnośląskiej Bibliotece

Wystawa prac naszych uczniów w  Dolnośląskiej Bibliotece.

Po raz kolejny Uczniowie reprezentują Naszą 18 tkę na wystawie prac plastycznych. W tym roku tematem przewodnim była sztuka Pop-Artu a dokładnie Szkoła w stylu Pop-Art. Kolorowe, energetyczne i zabawne komiksy oraz portrety  rozświetliły korytarz Dolnośląskiej Biblioteki na Wrocławskim Rynku. Ogromne podziękowania należą się tutaj Uczniom klas 7, którzy wykonali swoje prace z ogromnym zaangażowaniem. Zachęcam w wolnej chwili do obejrzenia wystawy, która będzie dostępna do końca tego miesiąca.

Nauczyciel plastyki Bartosz Hęćka