Aktualności szkolne

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami zawartymi w Kalendarzu Szkolnym - 27,28,29 grudnia 2023  - są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Rodziców, którzy wyrażają wolę aby ich Dzieci były objęte zajęciami opiekuńczymi w tych dniach, proszę o wypełnienie stosowanej deklaracji (umieszczonej w załączniku lub do pobrania w wersji papierowej na portierni szkoły) i złożenie jej na portierni lub przesłania drogą elektroniczną na adres mailowy kierownika świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.12.2023 r. do godziny 13:00.

Wniosek do pobrania