
Przygoda, pociąg i... pizza! Nasz trip do Lubina - Klasa 5b
Mimo że 11 czerwca pogoda postanowiła spłatać nam małego figla 
, humory dopisywały od samego rana! Nasza wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki w Lubinie okazała się absolutnym strzałem w dziesiątkę!Deszczowe chmury nie miały z nami szans – energia i uśmiechy naszych uczniów rozgoniłyby każdą niepogodę! To był genialny czas, który na długo zostanie w naszej pamięci.
Dziękuję wszystkim za super zabawę i wzorowe zachowanie!
Wychowawca 5b Bartosz Hęćka

